Firma

Masz pytania lub wątpliwości?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio na adres [email protected]

Misja

Misją Aurora Creation jest udzielanie wartościowych usług w zakresie tworzenia aplikacji webowych, rozwiązań e-commerce jak i zaspokajania potrzeb w zakresie marketingu internetowego.

Podstawą naszego rozwoju jest umiejętność kompletnego zaspokajania potrzeb naszych klientów. Osiągamy to poprzez wnikliwe rozpoznanie natury zjawisk i problemów, do których rozwiązania przeznaczony jest nasz produkt lub usługa.

Skupiamy się na kilku wiodących technologiach Open Source (Magento, Django). Dążymy do bycia światowym ekspertem z wybranych zakresów technologicznych, mającym zespół, który jest w stanie obsłużyć każdej wielkości projekt.

Co oferujemy?

Oferujemy indywidualne podejście do klienta, elastyczność i dogodne warunki współpracy dla obu stron. Zdajemy sobie sprawę, że skuteczność operacyjna firmy coraz bardziej zależy od jakości wykorzystywanej technologii informatycznej oraz procesu zarządzania wiedzą w organizacji. Wychodzimy temu naprzeciw.

Najważniejsze dla nas wartości?

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta z oferowanego przez nas produktu. Zdecydowana większość naszych klientów pochodzi z polecenia, co jest dowodem najwyższej jakości oferowanych usług. Wyznajemy "przejrzystość w biznesie" - wszystkie umowy, rozliczenia, raporty, analizy są prezentowane w formie przyjaznej dla klienta.

Historia

Aurora Creation powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch firm: Pagepro (internet software house) oraz Mayko (marketing internetowy). Komitywa pozwoliła na uzyskanie efektu synergii.

Już w pierwszych dwóch latach działalności mieliśmy przyjemność realizować projekty dla największych polskich marek. W trzecim roku działalności rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne i przeorganizowaliśmy nasz zespół w taki sposób, aby mógł odpowiadać na potrzeby Klientów, niezależnie od ich strefy czasowej.

Aktualnie obsługujemy Klientów z 14 krajów Europy, Ameryki Północnej oraz Azji. Nasze rozwiązania codziennie wspierają sprzedaż w ponad 200 sklepach internetowych na całym świecie.

Atuty

  • wykorzystywanie niezawodnych rozwiązań (Magento, Django),
  • doświadczenie we współpracy z dużymi markami,
  • umiejętność realizowania projektów niezależnie od strefy czasowej Klienta,
  • 4 lata specjalizacji,
  • doświadczenie codziennie weryfikowane przez ponad 200 sklepów internetowych.