Kariera

Jeśli chcesz się wspólnie z nami rozwijać podczas pracy przy ciekawych, międzynarodowych projektach - dołącz do nas!
Zapoznaj się z poniższymi ofertami pracy.

Zalety i bonusy pracy z nami

Najszybszy rozwój kompetencji

Wspólnie ze swoim mentorem ustalisz indywidualny plan rozwoju na kolejne 3 miesiące. Co miesiąc sprawdzamy jak Ci idzie i co możemy zrobić, żeby pomóc.

Ścieżka kariery

Stawiamy na jasne sytuacje, dzięki ścieżce kariery wiesz czego musisz się po kolei uczyć, żeby awansować.

Szkolenia wewnętrzne

Lubimy dzielić się wiedzą, robimy to na wspólnych cotygodniowych spotkaniach. Szkolimy się również w kierunku certyfikacji Magento.

Najlepszy sprzęt

Pracując w Aurorze otrzymujesz szybki komputer (który możesz zabierać do domu), dodatkowy monitor oraz wygodne stanowisko pracy.

Elastyczne godziny pracy

Chcesz połączyć studiowanie z pracą w Aurorze? Żaden problem, ustalimy Twój indywidualny plan godzin pracy.

Bonusy

Udział w konferencjach, dobra kawa, darmowy obiad każdego dnia, spotkania zespołu po pracy i co 6 miesięcy imprezy integracyjne to tylko niektóre z bonusów.

Zainteresowany pracą dla AuroraCreation?

Developer PHP

Miejsce pracy: Białystok, Ilość wakatów: 2

toggle
Kogo szukamy

Szukamy przede wszystkim osób ambitnych, zorganizowanych, chcących systematycznie podnosić swoje kwalifikacje. Możesz nie posiadać jeszcze odpowiedniej wiedzy, nie oszukujmy się, mało kto ją posiada. Solidne podstawy PHPa to jednak absolutne minimum, którego wymagamy. Chyba niewiele? Reszty Cię nauczymy, jeżeli tylko będziesz na to gotowy/a. Tak więc podsyłaj CVke i dalej zobaczymy co z tego wyjdzie :-)

Wymagania
  • dobra znajomość PHP5
  • praktyczna znajomość dowolnego frameworka PHP o architekturze MVC
  • znajomość i umiejętność zarządzania bazami danych (MySQL)
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniem Object-Relational Mapping np. Doctrine, Propel, Doctrine 2
  • podstawowa wiedza dotycząca technologii internetowych (HTML, JS, CSS, itp.)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • znajomość systemów wersjonowania GIT i/lub SVN

Oferujemy
  • długoterminowe, stabilne zatrudnienie
  • ciągłe doszkalanie poprzez zwinne metodyki zarządzania
  • przygotowanie do egzaminu na certyfikat “Magento Developer”
  • codzienny catering - każdy znajdzie coś dla siebie
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy w biurze w centrum Białegostoku

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z zaznaczeniem w temacie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Junior Project Manager

Miejsce pracy: Białystok, Ilość wakatów: 1

toggle
Opis stanowiska
  • prowadzenie projektów poprzez planowanie, raportowanie, zarządzanie ryzykiem i zasobami,
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów i wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt
  • wsparcie w przygotowywaniu specyfikacji i ofert dla klientów.

Wymagane umiejętności
  • minimum roczne doświadczenie w jednej z branży (Ecommerce, E-marketing, IT),
  • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • duża samodzielność i łatwość podejmowania decyzji.
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie specyfikacji.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • dużą swobodę działania,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • udział w eventach związanych z Magento,
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy w biurze, w centrum Białegostoku.

Project Manager

toggle
  • zarządzanie projektami E-commerce, poprzez planowanie, raportowanie, zarządzanie ryzykiem i zasobami,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów i wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt,
  • wdrażanie dobrych praktyk wspierających realizację procesu.

  • minimum roczne doświadczenie w branży E-commerce i/lub IT,
  • znajomość metodologii projektowych: technologii i zasad projektowania dla E-commerce,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą kilku projektów jednocześnie,
  • doświadczenia w zbieraniu wymagań biznesowych/projektowych,
  • duża samodzielność i łatwość podejmowania decyzji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.