Sklepy internetowe

Poznaj Zakres świadczonych przez nas usług.
Jeżeli nie znalazłeś usług Ciebie interesujących napisz na adres [email protected]

Magento eCommerce

System Magento jest bardzo popularną i zaawansowaną platformą do prowadzenia sklepów internetowych. Magento oferuje swoim użytkownikom pełną elastyczność, kontrolę nad wyglądem, zawartością i funkcjonalnością sklepu.

Intuicyjny panel administracyjny, bogaty zestaw narzędzi marketingowych, merchandisingowych i zarządzania treścią sprawia, że system jest głównie dedykowany dla wymagających klientów którym zależy braku ograniczeń procesów biznesowych i przepływu danych.

Platforma Magento została wydana w 2007 roku i szybko całkowicie odmieniła rynek eCommerce. W pierwszych 18 miesiącach liczba pobrań systemu przekroczyła milion. Potencjał platformy został zauważony przez największych graczy i na początku 2011 roku Magento zostało zakupione przez międzynarodowy portal aukcyjny eBay Inc.

Magento jest bezapelacyjnie najszybciej rozwijającą się platformą sklepową na świecie. Według “Alexa Rank” i rankingu “Alexa Top 1 Milion” w lutym 2013 roku posiadała 26% zasięgu.
zasięg magento
Źródło: magento.com

Magento do dnia dzisiejszego kontynuuje dominacje na rynku eCommerce i nic nie zwiastuje że sytuacja może ulec zmianie w najbliższych latach. Potwierdza to “Google Trends”, poniższy wykres obrazuje popularność Magento na tle innych najpopularniejszych platform sklepowych.

W Aurora Creation zdecydowaliśmy opierać nasze projekty eCommece wyłącznie w oparciu o Magento, ponieważ czujemy się zobowiązani do budowania solidnego opragramowania do wielokanałowej sprzedaży dającą pełną kontrolę nad procesami biznesowymi zachodzącymi w handlu w internecie.
Platforma Magento jest kompletnym rozwiązaniem dla firm które są gotowe w pełni korzystać z wachlarza możliwości systemu. Magento posiada niezrównany zestaw funkcji za ułamek ceny pobieranej przez konkurencyjne komercyjne platformy eCommerce klasy premium.

Magento Design

Pierwszym elementem jaki zobaczą potencjalni klienci po wejściu na Twoją stronę będzie jej projekt graficzny. Kolorystyka, układ i ogólne doświadczenia użytkownika będą determinować jego pierwsze wrażenie i gotowość do interakcji z Twoją stroną.

Oprawa graficzna sklepu powinna być zawsze dostosowana do grupy docelowej i celów biznesowowych projektu. Projektowanie graficzne powinno być zawsze poprzedzone dokładną analizą potrzeb klienta oraz etapem prototypowania.

Magento jest niesamowicie elastyczną platformą. Przy wdrażaniu oprawy graficznej forma i proces w dużej mierze zależy od budżetu klienta. Platforma pozwala przykładowo stworzyć oddzielne szablony graficzne pod wybrane kategorie czy produkty.

Projektowanie zorientowane na Magento charakteryzuje się jak najlepszym wykorzystaniem możliwości platformy mając jednocześnie na uwadze tożsamość marki, użyteczność sklepu i rozwój sklepu.

Dedykowane moduły

Natychmiast po zainstalowaniu system dostarcza gotową do użycia ogromną ilość funkcjonalności. MImo tego do Magento niemal każdego dnia powstają rozszerzenia (moduły) dodatkowo usprawniające, zmieniające lub dodające nowe opcje do systemu.

Jest to z pewnością duża przewaga Magento na tle rozwiązań konkurencyjnych o zbliżonych możliwościach. W zdecydowanej większości wystarczy jednorazowo zakupić wybrany moduł, następnie go zainstalować aby móc od razu z niego korzystać w swoim sklepie.

Dla naszych klientów tworzymy na zlecenie indywidualne rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Każdego dnia z naszych modułów korzysta aktywnie setki sklepów na całym świecie.

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi naszymi modułami dostępnymi na oficjalnej stronie platformy Magento.

Hosting Magento

Decydując się na platformę Magento musimy zdawać sobie sprawę z wymagań jakie stawia system serwerowi na którym jest uruchomiony sklep. Magento został zaprojektowany z naciskiem na duże obciążenie i jego skalowalność. Umożliwia administratorowi rozdzielenie procesów w sposób zapewniający stabliność i odpowiednią szybkość działania. Zdecydowanie niezalecany jest hosting współdzielony ponieważ nie daje możliwości odpowiedniej konfiguracji serwera i sklepy postawione na takim hostingu najczęściej działają bardzo wolno.

Magento daje ogromne możliwości co odkupuje swoimi wymaganiami co do serwera. Wybierając platformę należy się liczyć z wyższymi kosztami hostingu w postaci serwera dedykowanego, VPS-a lub chmury obliczeniowej.

Naszym klientom pomagamy dobrać optymalny serwer idealnie dopasowany do ich aktualnej i prognozowanej sytuacji. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, pewnych i stabilnych firm hostingowych takich jak: “Amazon Web Services” oraz OVH.

Serwery administrowane przez nas są monitorowane 24/7. Specjalistyczne oprogramowanie diagnostyczne zainstalowane na naszych serwerach sprawdzają je pod kątem wydajności, bezpieczeństwa. W razie wykrycia zagrożenia informują administratora o zainstniałej sytuacji 3 kanałami uruchomianymi po kolei (email, sms, telefon). Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniamy czas reakcji wynoszący maksymalnie 15 minut (średnio 5 min).

W przypadku zainteresowania naszą usługą administracji i obsługą techniczną prosimy o kontakt.

Wybrane zalety Magento:

Dlaczego korzystamy z Magento:

 • pełna kontrola na procesami biznesowymi,
 • wysoki zwrot z inwestycji dla naszych klientów,
 • ogromna społeczność na całym świecie,
 • przemyślana architektura systemu,
 • modułowa budowa systemu,
 • duże możliwości optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO),
 • dodatkowe funkcjonalności w postaci komercyjnych i darmowych modułów,
 • dowolność w integracji z zewnętrznymi systemami klasy ERP.

Najciekawsze funkcje Magento:

 • multistore - zarządzanie wieloma sklepami w obrębie jednego panelu administracyjnego,
 • możliwość korzystania z wielu języków i walut,
 • śledzenie porzuconych koszyków,
 • obsługa produktów cyfrowych (np. pliki mp3, ebooki),
 • możliwość przydzielania różnych cen dla różnych grup klientów,
 • elastyczny mechanizm kuponów rabatowych,
 • definiowanie uprawnień administratorów - dowolny przydział uprawnień do danych sekcji panelu administracyjnego,
 • rozbudowane mechanizmy optymalizacji SEO.