Sklepy internetowe PWA

Pomagamy firmom zwiększać sprzedaż poprzez projektowanie i wdrażanie skrojonych na miarę rozwiązań PWA eCommerce

Co to jest PWA?

Technologia PWA to skrót od wyrazów Progressive Web App. Jej celem jest zapewnienie najszybszego i najwygodniejszego odbioru serwisów internetowych przez wszystkie urządzenia (telefon, komputer), a także bez względu na jakość połączenia z internetem.

Po wejściu na stronę typu PWA, zawartość aplikacji zapisywana jest w pamięci urządzenia. Dzięki zapisanym danym, ponowne wejście na stronę PWA może odbyć się również w trybie offline. To stanowi istotną przewagę sklepów PWA nad innymi rodzajami sklepów internetowych.

Oferujemy

Sklepy PWA

Wdrażamy szybkie i intuicyjne systemy eCommerce w oparciu o technologię PWA.
Wraz z wdrożeniem PWA otrzymasz nowoczesne narzędzia do efektywnej sprzedaży. Zapewniamy kompleksowe wdrożenie PWA, zaczynając od strategii, projektowania graficznego UX&UI, aż po wdrożenie, hosting i rozwój.

Migracja do PWA

Jeśli Twój system eCommerce jest przestarzały lub chcesz uruchomić kolejny sklep, PWA może być świetnym rozwiązaniem. Możemy wdrożyć nowy system (np. w oparciu o Magento) lub uruchomić dodatkowy sklep PWA wykorzystujący opcję multistore. Nasze sklepy PWA integrują się z: Magento, Prestashop oraz Shopware.

Obsługa PWA Ecommerce

Monitorujemy prawidłowe działanie Twojego sklepu przez 24 godziny na dobę. Daje nam to możliwość wczesnej reakcji, jeszcze zanim wystąpi problem. W naszej obsłudze stawiamy na transparentną i partnerską współpracę, ponieważ nasz cel jest wspólny - rozwój Twojego sklepu i biznesu.

Zalety PWA dla Twojego biznesu

Zwiększenie sprzedaży

Sklepy PWA dostosowane są do każdego urządzenia i rozmiaru ekranu. Twoi klienci nie muszą pobierać dedykowanej aplikacji, aby korzystać z przyjemnego i szybkiego interfejsu sklepu.

Mobile first eCommerce

67% transakcji w internecie dokonywana jest na urządzeniach mobilnych. PWA zapewnia najlepsze dostosowanie do potrzeb użytkowników mobilnych dzięki szybkości działania i wygodnemu interfejsowi zaprojektowanego głównie pod klientów mobilnych.

Elastyczność

PWA umożliwia podłączenie do istniejącego systemu eCommerce, dzięki temu nie musisz inwestować w kompletną przebudowę swojej platformy. PWA może być elastycznym i łatwym do zmiany interfejsem użytkownika sklepu (storefront).

Najszybszy sklep internetowy

Zadbaj o najlepsze doświadczenia zakupowe dzięki super szybkiemu sklepowi PWA.

Dostępność na każdej platformie

Mobile, tablet oraz komputer typu desktop. Rozwiązania PWA działają na każdej platformie, używając tego samego kodu.

Sklep działający nawet offline

Pozwól klientom przeglądać Twoją ofertę również wtedy, gdy mają słabe połączenia lub stracą zasięg.

Zobacz nasze realizacje

KOSZULKOWO.COM – jedno z pierwszych wdrożeń Magento 2 w Polsce

Desktop
Telefon
Tablet

5x

większa konwersja

3x

zwiększona wartość koszyka

86%

wynik Google Page Speed Insights

TREC NUTRITION – przejęcie projektu w celu optymalizacji szybkości, zapewnienia stabilności działania i rozwoju sklepu w kierunku sukcesywnego zwiększania konwersji.

Desktop
Telefon
Tablet

30%

wzrost konwersji

5x

szybsze działanie

20x

zwiększona odporność na ruch

PROFOODS - suplementacja PWA w walce o lepsze konwersje w sklepie ze specjalistycznymi preparatami dla każdego.

Desktop Profoods PWA - strona główna na urządzeniach typu desktop
Telefon Profoods PWA - lista produktów dla urządzeń typu smartphone
Tablet Profoods PWA - szczegóły produktów dla urządzeń typu tablet

Aurora Creation Team

Od 12 lat tworzymy zwinny zespół od kompleksowych wdrożeń e-commerce

Jesteśmy 30-osobową grupą pasjonatów Magento. Stawiamy na wynik, solidność i kulturę odpowiedzialności w pracy.
Wspieramy firmy w tworzeniu, rozwijaniu i optymalizacji sklepów internetowych. Wdrażamy rozwiązania dla e-commerce, integrujemy systemy, projektujemy i hostujemy.

Jesteśmy w stałej współpracy z firmami, głównie z Polski, które w większości są liderami w swojej branży.

Transparentność

Otrzymujesz bieżący dostęp do całej komunikacji zespołu, który pracuje nad Twoim projektem. Masz wgląd do kodu, statusu realizacji zadań, ilości poświęconego im czasu, jak również możesz zadać pytanie członkowi zespołu.

Jesteśmy wyspecjalizowani

Twoja firma jest w wykwalifikowanych rękach. eCommerce jest naszą kluczową specjalizacją. A dzięki usystematyzowanej wiedzy nasze wdrożenia bazują nie tylko na gotowych rozwiązaniach open source, ale także na autorskich rozszerzeniach szytych na miarę.

Doświadczenie

Nasz zespół to certyfikowani i doświadczeni specjaliści. Od 12 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które działają i zwiększają sprzedaż.

"Zanim podjąłem decyzję o wyborze firmy do obsługi eCommerce wystarczyło spojrzeć w portfolio Aurora Creation, aby przekonać się, że jestem w dobrym miejscu."

Przemysław Wywigacz

Przemysław Wywigacz

E-COMMERCE MANAGER // Trec Nutrition Sp. z o. o.

 • Aurora Creation to profesjonalna firma, której pracownicy wykazują się zaangażowaniem, wiedzą, a także dbałością o szczegóły i jakością dostarczanych rozwiązań. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i śmiało możemy polecić firmę.

  Paweł Kowalewski

  Paweł Kowalewski

  Referent ds. e commerce // Szynaka Meble Sp. z o.o.

 • Sklep internetowy jest dla mnie jak własne dziecko. Od dnia rozpoczęcia współpracy z Aurorą każdą noc przesypiam spokojnie, gdyż wiem, że jest ono w dobrych rękach.

  Mariusz Cyankiewicz

  Mariusz Cyankiewicz

  WŁAŚCICIEL // E-LAKIERNIK

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi oraz elastycznego podejścia do realizacji powierzonych projektów. Owocna współpraca i kreatywne rozwiązania nieustająco wpływają na rozwój naszego e-commerce.

  Agnieszka Wilbrandt

  Agnieszka Wilbrandt

  E-COMMERCE MANAGER // Wiedza i Praktyka Sp. z o. o.

 • Wdrożenie naszej platformy e-commerce opartej o Magento 2 zdecydowaliśmy się powierzyć Aurorze co z perspektywy czasu okazało się bardzo dobrą decyzją. Firma sprostała naszym wysokim wymaganiom tak podczas samego tworzenia sklepu jak i podczas jego funkcjonowania w środowisku produkcyjnym. Od samego początku było jasne, że współpracujemy z profesjonalistami.

  Maciej Reduch

  Maciej Reduch

  Właściciel // Maskowy Bal - wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

Jak przebiega współpraca z nami?

Od pierwszego kontaktu z klientem działamy na partnerskich zasadach. Analiza potrzeb partnera biznesowego pozwala nam na idealne dopasowanie członków zespołu i ich wiedzy do oczekiwań klienta. Przykładowy schemat pracy wygląda następująco:

Krótki formularz

Konsultacje z naszym ekspertem

Konkretna wycena

Praca nad Twoim sklepem

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się Tobą w kolejnym dniu roboczym!

  Aurora Creation sp. z o.o. wymaga powyższych danych w celu procesowania zapytania i udzielania informacji na temat swoich usług. Wszelkie informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz na podstronie Polityka prywatności.