Sklepy internetowe PWA

Pomagamy firmom zwiększać sprzedaż poprzez projektowanie i wdrażanie skrojonych na miarę rozwiązań PWA eCommerce

Wdrożenia, migracja i obsługa PWA

Pomagamy firmom zwiększać sprzedaż poprzez projektowanie i wdrażanie skrojonych na miarę rozwiązań bazujących na platformie PWA.

  Aurora Creation sp. z o.o. wymaga powyższych danych w celu procesowania zapytania i udzielania informacji na temat swoich usług. Wszelkie informacje na temat przetważania danych znajdziesz na podstronie Polityka prywatności.

  Co to jest PWA?

  Technologia PWA to skrót od wyrazów Progressive Web App. Jej celem jest zapewnienie najszybszego i najwygodniejszego odbioru serwisów internetowych przez wszystkie urządzenia (telefon, komputer), a także bez względu na jakość połączenia z internetem.

  Po wejściu na stronę typu PWA, zawartość aplikacji zapisywana jest w pamięci urządzenia. Dzięki zapisanym danym, ponowne wejście na stronę PWA może odbyć się również w trybie offline. To stanowi istotną przewagę sklepów PWA nad innymi rodzajami sklepów internetowych.

  Oferujemy

  cart alt

  Sklepy PWA

  Wdrażamy szybkie i intuicyjne systemy eCommerce w oparciu o technologię PWA.
  Wraz z wdrożeniem PWA otrzymasz nowoczesne narzędzia do efektywnej sprzedaży. Zapewniamy kompleksowe wdrożenie PWA, zaczynając od strategii, projektowania graficznego UX&UI, aż po wdrożenie, hosting i rozwój.
  migration

  Migracja do PWA

  Jeśli Twój system eCommerce jest przestarzały lub chcesz uruchomić kolejny sklep, PWA może być świetnym rozwiązaniem. Możemy wdrożyć nowy system (np. w oparciu o Magento) lub uruchomić dodatkowy sklep PWA wykorzystujący opcję multistore. Nasze sklepy PWA integrują się z: Magento, Prestashop oraz Shopware.
  sucess

  Obsługa PWA Ecommerce

  Monitorujemy prawidłowe działanie Twojego sklepu przez 24 godziny na dobę. Daje nam to możliwość wczesnej reakcji, jeszcze zanim wystąpi problem. W naszej obsłudze stawiamy na transparentną i partnerską współpracę, ponieważ nasz cel jest wspólny - rozwój Twojego sklepu i biznesu.

  Zalety PWA dla Twojego biznesu

  game plan

  Zwiększenie sprzedaży

  Sklepy PWA dostosowane są do każdego urządzenia i rozmiaru ekranu. Twoi klienci nie muszą pobierać dedykowanej aplikacji, aby korzystać z przyjemnego i szybkiego interfejsu sklepu.
  ico1

  Mobile first eCommerce

  67% transakcji w internecie dokonywana jest na urządzeniach mobilnych. PWA zapewnia najlepsze dostosowanie do potrzeb użytkowników mobilnych dzięki szybkości działania i wygodnemu interfejsowi zaprojektowanego głównie pod klientów mobilnych.
  ico10

  Elastyczność

  PWA umożliwia podłączenie do istniejącego systemu eCommerce, dzięki temu nie musisz inwestować w kompletną przebudowę swojej platformy. PWA może być elastycznym i łatwym do zmiany interfejsem użytkownika sklepu (storefront).
  ico12

  Najszybszy sklep internetowy

  Zadbaj o najlepsze doświadczenia zakupowe dzięki super szybkiemu sklepowi PWA.
  integrations

  Dostępność na każdej platformie

  Mobile, tablet oraz komputer typu desktop. Rozwiązania PWA działają na każdej platformie, używając tego samego kodu.
  sucess

  Sklep działający nawet offline

  Pozwól klientom przeglądać Twoją ofertę również wtedy, gdy mają słabe połączenia lub stracą zasięg.

  Zobacz nasze realizacje

  KOSZULKOWO.COM – jedno z pierwszych wdrożeń Magento 2 w Polsce

  Desktop
  Telefon
  Tablet

  5x

  większa konwersja

  3x

  zwiększona wartość koszyka

  86%

  wynik Google Page Speed Insights

  TREC NUTRITION – przejęcie projektu w celu optymalizacji szybkości, zapewnienia stabilności działania i rozwoju sklepu w kierunku sukcesywnego zwiększania konwersji.

  Desktop
  Telefon
  Tablet

  30%

  wzrost konwersji

  5x

  szybsze działanie

  20x

  zwiększona odporność na ruch

  PROFOODS - suplementacja PWA w walce o lepsze konwersje w sklepie ze specjalistycznymi preparatami dla każdego.

  Aurora Creation Team

  icon aurora magento

  Naszą misją jest wprowadzanie eCommerce na wyższy poziom.

  Od 2008 roku budujemy zespół, który jest nie tylko wsparciem technicznym, lecz strategicznym partnerem w procesie transformacji cyfrowej dla znanych polskich i zagranicznych marek.

  Tworzymy i rozwijamy nowoczesne platformy eCommerce przygotowane do wymagań zróżnicowanych grup odbiorców. Wiemy jak istotne są wrażenia zakupowe, dlatego wykorzystujemy systemy, które są dostosowane zarówno do sektora B2C, B2B, jak i D2C.

  Codziennie badamy, tworzymy analizy i doradzamy rozwiązania, które wprowadzają platformy eCommerce na wyższy poziom.

  board

  Transparentność

  Otrzymujesz bieżący dostęp do całej komunikacji zespołu, który pracuje nad Twoim projektem. Masz wgląd do kodu, statusu realizacji zadań, ilości poświęconego im czasu, jak również możesz zadać pytanie członkowi zespołu.

  Specjalizacja

  Twoja firma jest w wykwalifikowanych rękach. eCommerce jest naszą kluczową specjalizacją, a dzięki usystematyzowanej wiedzy nasze wdrożenia bazują nie tylko na gotowych rozwiązaniach open source, ale także na autorskich rozszerzeniach szytych na miarę.
  ico8

  Doświadczenie

  Nasz zespół to certyfikowani i doświadczeni specjaliści. Od 2008 roku dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które działają i zwiększają sprzedaż.

  "Zanim podjąłem decyzję o wyborze firmy do obsługi eCommerce wystarczyło spojrzeć w portfolio Aurora Creation, aby przekonać się, że jestem w dobrym miejscu."

  Przemysław Wywigacz

  Przemysław Wywigacz

  E-COMMERCE MANAGER // Trec Nutrition Sp. z o. o.

  • Aurora Creation to profesjonalna firma, której pracownicy wykazują się zaangażowaniem, wiedzą, a także dbałością o szczegóły i jakością dostarczanych rozwiązań. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i śmiało możemy polecić firmę.

   Paweł Kowalewski

   Paweł Kowalewski

   Referent ds. e commerce // Szynaka Meble Sp. z o.o.

  • Sklep internetowy jest dla mnie jak własne dziecko. Od dnia rozpoczęcia współpracy z Aurorą każdą noc przesypiam spokojnie, gdyż wiem, że jest ono w dobrych rękach.

   Mariusz Cyankiewicz

   Mariusz Cyankiewicz

   WŁAŚCICIEL // E-LAKIERNIK

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi oraz elastycznego podejścia do realizacji powierzonych projektów. Owocna współpraca i kreatywne rozwiązania nieustająco wpływają na rozwój naszego e-commerce.

   Agnieszka Wilbrandt

   Agnieszka Wilbrandt

   E-COMMERCE MANAGER // Wiedza i Praktyka Sp. z o. o.

  • Wdrożenie naszej platformy e-commerce opartej o Magento 2 zdecydowaliśmy się powierzyć Aurorze co z perspektywy czasu okazało się bardzo dobrą decyzją. Firma sprostała naszym wysokim wymaganiom tak podczas samego tworzenia sklepu jak i podczas jego funkcjonowania w środowisku produkcyjnym. Od samego początku było jasne, że współpracujemy z profesjonalistami.

   Maciej Reduch

   Maciej Reduch

   Właściciel // Maskowy Bal - wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

  Jak przebiega współpraca z nami?

  Od pierwszego kontaktu z klientem działamy na partnerskich zasadach. Analiza potrzeb partnera biznesowego pozwala nam na idealne dopasowanie członków zespołu i ich wiedzy do oczekiwań klienta. Przykładowy schemat pracy wygląda następująco:

  Krótki formularz

  Konsultacje z naszym ekspertem

  Konkretna wycena

  Praca nad Twoim sklepem

  Porozmawiajmy o Twoich potrzebach biznesowych

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w kolejnym dniu roboczym!

   Aurora Creation sp. z o.o. wymaga powyższych danych w celu procesowania zapytania i udzielania informacji na temat swoich usług. Wszelkie informacje na temat przetważania danych znajdziesz na podstronie Polityka prywatności.