O nas

Badamy potrzeby, dobieramy odpowiednie rozwiązania, wdrażamy i rozwijamy nowoczesne platformy e-commerce.

Współpracując z nami zyskujesz w pełni kontrolowany harmonogram i budżet, a każdy nieuzasadniony koszt bierzemy na siebie.

Nasza Misja

Naszą misją jest wprowadzanie e-commerce na wyższy poziom.

 

Wspólnie z naszymi klientami określamy ich indywidualne cele biznesowe, a następnie dążymy do ich realizacji.

Nasza Wizja

Jesteśmy organizacją, która wyznacza standardy w e-commerce.

 

Niekonwencjonalne myślenie i odejście od utartych schematów pozwala nam tworzyć funkcjonalne platformy sprzedażowe D2C przygotowane na wysokie wymagania współczesnego użytkownika.

Od 2008 roku budujemy zespół, który jest nie tylko wsparciem technicznym, lecz strategicznym partnerem w procesie transformacji cyfrowej dla znanych polskich i zagranicznych marek.

Tworzymy i rozwijamy nowoczesne platformy e-commerce przygotowane do wymagań zróżnicowanych grup odbiorców. Wiemy jak istotne są wrażenia zakupowe, dlatego wykorzystujemy systemy, które są dostosowane zarówno do sektora B2C, B2B, jak i D2C.

Codziennie badamy, tworzymy analizy i doradzamy rozwiązania, które wprowadzają platformy e-commerce na wyższy poziom.

W Aurora Creation wiemy, że największą wartością firmy są ludzie. Wyróżniamy się tym, że mamy wyspecjalizowany zespół, który tworzy elastyczne, skalowalne i przede wszystkim nowoczesne platformy na Magento 2, Shopware 6, PimCore oraz Vue Storefront.

 

Certyfikacje Aurora Creation

 

certyfikaty Aurora Creation

Poznaj nasze wartości

aurora creation rozwoj

Rozwój

Stale dążymy do bycia ekspertami w swojej dziedzinie. Chcemy rozwijać się jako zespół oraz jako jednostki. Wszystko po to, aby klienci nam ufali i powierzali budowę i rozwój swoich platform e-commerce.

aurora creation partnerstwo

Partnerstwo

W Aurorze stawiamy na partnerstwo i zawsze traktujemy wszystkich na równi i z szacunkiem. Sukces naszych klientów to nasz wspólny cel, dlatego do jego realizacji potrzebujemy zaangażowanych ludzi, którzy tworzą zgrany zespół. Jesteśmy otwarci na feedback i wdrażamy sugestie w życie.

aurora creation autentycznosc

Autentyczność

W relacjach zawsze ważna jest dla nas szczerość i jasna komunikacja. Od początku współpracy przedstawiamy przejrzyste warunki. Stawiamy na transparentność naszych działań, dzięki czemu budujemy trwałe relacje oparte na zaufaniu.

aurora creation odpowiedzialnosc

Odpowiedzialność

Zawsze dbamy o maksymalne zaangażowanie w powierzone zadania, doprowadzamy projekty do końca, stawiamy czoła wszelkim wyzwaniom i bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze projekty.

Aurora Creation w liczbach

16

16

lat w branży

40

40

pracowników

+100

+100

wdrożeń Magento

Sprawdź, co mówią o nas inni

 • Aurora to profesjonalizm w czystej postaci. Elastyczność i odpowiedź na nasze potrzeby, to coś, czego długo szukaliśmy u partnera z zakresu rozwiązań eCommerce.
  Inicjatywa wykazywana przez Pracowników firmy, świetna komunikacja oraz ich zaangażowanie sprawiają, że projekty wspólnie prowadzone udaje się zakończyć sukcesem.

  Milena Zubik

  Milena Zubik

  Retail Ecommerce Manager // Everyday Sp. z o.o.

 • Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i efektów naszej współpracy. Przede wszystkim dzięki agencji możemy skupić się na zwiększaniu sprzedaży nie przejmując się kwestiami technicznymi sklepu. Firma zawsze sprawnie i szybko reaguje na nasze potrzeby, a sama komunikacja przebiega bezproblemowo.
  Polecam firmę Aurora jako profesjonalnego partnera z bogatym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami.

  Katarzyna Pelczar

  Katarzyna Pelczar

  Dyrektor e-commerce w Krosno Glass S.A.

 • Aurora team has been very responsive and responsible to client requirements. Their knowledge base is impressive built on good understanding of the nature of the client business. Solution finding has been done is a very fluid manner with customisable approach to clients budget and requirements. Highly recommend to anyone seeking for professional service on magento based e-commerce platform.

  Ronnie Li

  Ronnie Li

  Managing Director // Chrisanne Clover Ltd

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Aurora Creation. Przy rozpoczęciu nowego projektu budowy sklepu internetowego opartego na platformie Magento 2 bardzo zależało nam na szybkości wdrożenia oraz na zachowaniu najwyższej jakości.
  Cenimy to, że Aurora Creation transparentnie realizuje zadania oraz posiada w zespole kompetentnych specjalistów. Project Manager rozumie nasze potrzeby, a reakcje zespołu są błyskawiczne.
  Aurora od początku daje nam poczucie bezpieczeństwa.
  W dalszym ciągu będziemy utrzymywać i rozwijać sklep z Aurorą.

   Paweł Bijata

  Paweł Bijata

  DYREKTOR PIONU MARKETINGU // GERDA SP. Z O. O.

 • Świetny balans między profesjonalną organizacją, a ludzkim podejściem do klienta. Aż chce się wspólnie pracować.

  Adrian Żurek

  Adrian Żurek

  Database Specialist // Besolux

 • Aurora Creation Sp. z o.o. była wykonawcą naszego sklepu internetowego mercado.pl. Wszystkie prace zostały zrealizowane w terminie oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia pracowników Aurora Creation Sp. z o.o. do powierzonych im zadań.
  Na pochwałę zasługuje również obsługa powdrożeniowa, dzięki której nasz system e-commerce cały czas się rozwija.
  W chwili obecnej wspólnie z Aurora Creation Sp. z o.o. pracujemy już nad budową kolejnych serwisów.

  Grzegorz Didyk

  Grzegorz Didyk

  Specjalista ds.e-commerce// Święty Wojciech Dom Medialny sp. z o.o.

 • Współpraca z Aurora Creation przebiegła sprawnie i satysfakcjonująco. Dzięki rozłożeniu pracy na etapy, w każdym, nawet małym zadaniu panował porządek i mieliśmy bieżący podgląd na postępy.

  Katarzyna Pytyś

  Katarzyna Pytyś

  SEO Specialist/ Zagatto

 • Sklep internetowy jest dla mnie jak własne dziecko. Od dnia rozpoczęcia współpracy z Aurorą każdą noc przesypiam spokojnie, gdyż wiem, że jest ono w dobrych rękach.

  Mariusz Cyankiewicz

  Mariusz Cyankiewicz

  WŁAŚCICIEL // E-LAKIERNIK

Kulisy naszej pracy

Zainteresowany pracą?

Sprawdź czy nie potrzebujemy właśnie Ciebie.

Kariera