Desktop frame zeegma desktop
Mobile frame zeegma mobile
Tablet frame zeegma tablet

Zeegma to producent nowoczesnego sprzętu AGD opartego na ponadczasowym holenderskim designie. Producent łączy ze sobą użytkowy pragmatyzm, nowoczesność oraz unikatowy wygląd.

Celem tego projektu była jak największa optymalizacja kosztów przy jednoczesnym wdrożeniu atrakcyjnej warstwy graficznej sklepu z zachowaniem identyfikacji wizualnej marki.

Zeegma to drugi ze sklepów wdrożonych w ramach implementacji multistore dla Brand Line Group.

Zakres prac

  • Wdrożenie sklepu opartego o Magento 2 z wykorzystaniem multistore
  • Kreacja graficzna oparta na szkielecie AuroraBox
  • Integracja sklepu z platformą Baselinker oraz ERP Symfonia
  • Dedykowane feedy produktowe
  • Logowanie społecznościowe
  • Zoptymalizowany proces zakupowy

Efekty

ikona wskaznik predkosci

94/100

punktów accessability mobile

ikona wskaznik wzrostu

2x

wzrost popularności marki wg Google Trends

ikona open source

-70%

koszt wdrożenia dzięki Aurorabox

zeegma karta produktu

Wykorzystanie szkieletu AuroraBox

AuroraBox to przygotowana przez nas „pudełkowa” wersja Magento 2. Jest ona dostosowana głównie do produktów modowych, jednak dzięki jakości kodu oraz elastyczności wdrożonych funkcjonalności, sprawdza się również w innych branżach. Zbiór zastosowanych w niej rozwiązań pozwala nie tylko na optymalizację procesu wdrożenia, ale również znaczne zmniejszenie kosztów rozwoju projektu.

Dzięki wykorzystaniu szkieletu AuroraBox w projekcie Zeegma udało nam się znacząco zmniejszyć pracochłonność całej implementacji. Dokonanie zmian jedynie w kolorystyce i pozostawienie domyślnego układu elementów strony pozwoliło na ograniczenie budżetu projektu. Zadbaliśmy przy tym o to, by zachować zgodność z identyfikacją wizualną marki.

Zastosowane rozwiązania i moduły wchodzące w skład AuroraBox (np. moduły do banerów promocyjnych czy etykiet produktowych) pozwolą na dynamiczny rozwój sklepu bez konieczności przygotowywania kolejnych dedykowanych modyfikacji.

zeegma kategoria produktow

Zoptymalizowany proces zakupowy

Proces zakupowy Magento 2, mimo drastycznego zmniejszenia ilości kroków w porównaniu z Magento 1, wciąż pozostaje piętą achillesową tej platformy. Niedostosowany do polskiego rynku oraz do najnowszych trendów UX może być wąskim gardłem sklepu i prowadzić do wielu porzuceń i niskiej konwersji. Dlatego też AuroraBox został wzbogacony o nowy, stworzony w całości przez nas, proces zakupowy.

Projektując ten element oparliśmy się na wielu badaniach i benchmarkach, aby mieć pewność, że spełnimy najważniejsze założenia – prostotę oraz łatwość wypełniania formularza. Jednocześnie zadbaliśmy o to, aby zachować wszystkie funkcjonalności, które oferuje platforma Magento 2. Efektem prac koncepcyjnych i deweloperskich, jest trzykrokowy proces w pełni zoptymalizowany pod katem UX, ktory pozwala naszym partnerom na osiąganie dużo wyższej konwersji, niż w przypadku natywnej wersji Magento 2.

zeegma strona glowna

Logowanie społecznościowe

Zaimplementowany przez nas moduł umożliwia rejestrację i logowanie do sklepu za pomocą kont w serwisach społecznościowych, a tym samym znacząco wpływa na ilość stałych klientów oraz łatwość i szybkość składania zamówień. Rejestracja za pośrednictwem konta w serwisie Facebook lub Google sprowadza się do potwierdzenia przekazania danych do sklepu jednym klikiem myszki. Dzięki logowaniu przez serwisy społecznościowe uzyskujemy w pełni wypełniony formularz z danymi do wysyłki.

zeegma strona glowna mockup

Jesteś ciekaw jakich zmian potrzebuje Twój sklep?

Napisz do nas!