Sklepy i moduły Magento

Sklepy internetowe Magento

Prowadzimy kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych na platformie Magento™, obecnie najbardziej popularnej platformie e-commerce. Zajmujemy się każdym etapem wdrożenia Magento zaczynając od pozyskania wymagań (Discovery Stage) aż po uruchomienie produkcyjne.

Migracja do Magento 2

Magento 2 oferuje wiele korzyści pod kątem poprawionego UI, responsywności, wydajności oraz lepszego procesu zakupowego. Jednak migracja na nowszą wersję to tak naprawdę przygotowanie sklepu na nowo wraz z przeniesieniem jego zawartości. Jest to trudne zadanie, które wymaga technicznej wiedzy oraz doświadczenia. Każdego klienta traktujemy zatem indywidualnie, gdyż tylko takie podejście pozwala przeprowadzić migrację w najbardziej optymalny sposób.

Platformy B2B eCommerce

Badamy potrzeby a następnie dostosowujemy oprogramowanie do złożonego i unikalnego procesu zakupowego klienta B2B.

Pomagamy skalować wielokanałową, międzynarodową sprzedaż proaktywnie sugerując rozwiązania i dobierając odpowiednie narzędzia.

Wdrożenia Shopware 6

Shopware 6 to szybko rozwijający się, nowoczesny system sklepowy stający się bezpośrednią konkurencją dla Magento 2. Wraz z wdrożeniem Shopware otrzymasz wszystkie narzędzia do efektywnej sprzedaży i zarządzania produktami w jednym miejscu. Otwarte oprogramowanie Shopware daje komfort wyboru możliwości przy realizacji Twoich założeń.

Systemy PIM

Systemy PIM mają za zadanie pomagać w klasyfikacji produktów, uporządkowaniu nazw, opisów, zdjęć, promocji i wszystkich innych danych o produktach. Ponadto pomagają w porządkowaniu danych pozyskanych z różnych źródeł oraz w przekazywaniu ich na różne kanały dystrybucji.

Obsługa sklepów Magento

Aby sklep mógł efektywnie funkcjonować na dynamicznie zmieniającym się rynku ecommerce konieczne jest stałe wsparcie programistyczne przy obsłudze i rozwoju sklepów. Aurora zapewnia stałą pomoc z określonym czasem reakcji.

Hosting Magento

Magento 1 oraz Magento 2 wymagają dobrze przygotowanej infrastruktury serwerowej, odpornej na zmiany ilości obsługiwanego ruchu. Jesteśmy doświadczonym ekspertem w projektowaniu infrastruktury oraz obsłudze serwerów do utrzymywania sklepów Magento.

Magento dla Fashion

Wiemy jak trudna i wymagająca jest branża modowa. Odpowiadając na jej potrzeby stworzyliśmy autorskie rozwiązanie o nazwie Aurorabox. Krótsza ścieżka zakupowa, integracja z operatorami zewnętrznymi, dopasowanie szablonu graficznego i wiele innych sprawdzonych rozwiązań dzięki którym sprawnie i szybko uruchomimy Twój sklep.

Magento Outsourcing

W ramach tego modelu współpracy Klient ma możliwość wynajęcia kompletnego zespołu specjalistów Magento, który będzie profesjonalnie realizować konkretny projekt. Dzięki temu to na nas spoczywa odpowiedzialność za organizację właściwych ludzi, często z różnych obszarów technologicznych, w odpowiedniej strukturze, tak aby każdy z pracowników wykonywał zadania dostosowane do poziomu swoich kompetencji i ambicji.

Analiza przedwdrożeniowa

Dobrze przeprowadzona analiza przedwdrożeniowa jest istotnym elementem prawidłowego wdrożenia i funkcjonowania systemu. Analiza określa cele biznesowe jakie zakłada firma, a także zapewnia wdrożenie wyłącznie niezbędnych elementów systemu, które będą wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Celem analizy jest przede wszystkim maksymalizacja korzyści płynących z planowanego wdrożenia. Dodatkowo analiza pomaga firmie podjąć właściwą decyzję, ocenić opłacalność, porównać koszty i korzyści z planowanego przedsięwzięcia.

Moduły Magento

Natychmiast po zainstalowaniu system dostarcza gotową do użycia ogromną ilość funkcjonalności. Mimo tego do Magento niemal każdego dnia powstają rozszerzenia (moduły) dodatkowo usprawniające, zmieniające lub dodające nowe opcje do systemu. Dla naszych klientów tworzymy na zlecenie indywidualne rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.

Integracje Magento

Każdy system obsługujący kluczowe procesy w przedsiębiorstwie wymaga integracji z systemami zewnętrznymi. Przy każdej integracji stosujemy rozwiązania modułowe, które pozwalają na zachowanie stabilności przy aktualizacjach Magento oraz przy połączeniu z innymi modułami. Sposób integracji oraz cała jej specyfikacja jest ustalana wg indywidualnych potrzeb klienta.

Inne usługi

  • Optymalizacja SEO sklepów Magento
  • Audyt bezpieczeństwa Magento
  • Audyt Usability
  • Audyt eCommerce
  • Optymalizacja konwersji sklepu internetowego
  • Optymalizacji szybkości ładowania Magento
  • Naprawa błędów w sklepach Magento

Dość gadania, weźmy się do pracy!

Powiedz jak możemy pomóc Ci rozwijać sklep na Magento.

Kontakt