Sklepy i moduły Magento

Sklepy internetowe Magento

Prowadzimy kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych na platformie Magento™, obecnie najbardziej popularnej platformie e-commerce. Zajmujemy się każdym etapem wdrożenia Magento zaczynając od pozyskania wymagań (Discovery Stage) aż po uruchomienie produkcyjne.

Obsługa sklepów Magento

Aby sklep mógł efektywnie funkcjonować na dynamicznie zmieniającym się rynku ecommerce konieczne jest stałe wsparcie programistyczne przy obsłudze i rozwoju sklepów. Aurora zapewnia stałą pomoc z określonym czasem reakcji.

Migracja do Magento 2

Magento 2 oferuje wiele korzyści pod kątem poprawionego UI, responsywności, wydajności oraz lepszego procesu zakupowego. Jednak migracja na nowszą wersję to tak naprawdę przygotowanie sklepu na nowo wraz z przeniesieniem jego zawartości. Jest to trudne zadanie, które wymaga technicznej wiedzy oraz doświadczenia. Każdego klienta traktujemy zatem indywidualnie, gdyż tylko takie podejście pozwala przeprowadzić migrację w najbardziej optymalny sposób.

Moduły Magento

Natychmiast po zainstalowaniu system dostarcza gotową do użycia ogromną ilość funkcjonalności. Mimo tego do Magento niemal każdego dnia powstają rozszerzenia (moduły) dodatkowo usprawniające, zmieniające lub dodające nowe opcje do systemu. Dla naszych klientów tworzymy na zlecenie indywidualne rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.

Integracje Magento

Każdy system obsługujący kluczowe procesy w przedsiębiorstwie wymaga integracji z systemami zewnętrznymi. Przy każdej integracji stosujemy rozwiązania modułowe, które pozwalają na zachowanie stabilności przy aktualizacjach Magento oraz przy połączeniu z innymi modułami. Sposób integracji oraz cała jej specyfikacja jest ustalana wg indywidualnych potrzeb klienta.

Hosting Magento

Magento 1 oraz Magento 2 wymagają dobrze przygotowanej infrastruktury serwerowej, odpornej na zmiany ilości obsługiwanego ruchu. Jesteśmy doświadczonym ekspertem w projektowaniu infrastruktury oraz obsłudze serwerów do utrzymywania sklepów Magento.

Magento Outsourcing

W ramach tego modelu współpracy Klient ma możliwość wynajęcia kompletnego zespołu specjalistów Magento, który będzie profesjonalnie realizować konkretny projekt. Dzięki temu to na nas spoczywa odpowiedzialność za organizację właściwych ludzi, często z różnych obszarów technologicznych, w odpowiedniej strukturze, tak aby każdy z pracowników wykonywał zadania dostosowane do poziomu swoich kompetencji i ambicji.

Magento dla Fashion

Wiemy jak trudna i wymagająca jest branża modowa. Odpowiadając na jej potrzeby stworzyliśmy autorskie rozwiązanie o nazwie Aurorabox. Krótsza ścieżka zakupowa, integracja z operatorami zewnętrznymi, dopasowanie szablonu graficznego i wiele innych sprawdzonych rozwiązań dzięki którym sprawnie i szybko uruchomimy Twój sklep.

Analiza przedwdrożeniowa

Dobrze przeprowadzona analiza przedwdrożeniowa jest istotnym elementem prawidłowego wdrożenia i funkcjonowania systemu. Analiza określa cele biznesowe jakie zakłada firma, a także zapewnia wdrożenie wyłącznie niezbędnych elementów systemu, które będą wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Celem analizy jest przede wszystkim maksymalizacja korzyści płynących z planowanego wdrożenia. Dodatkowo analiza pomaga firmie podjąć właściwą decyzję, ocenić opłacalność, porównać koszty i korzyści z planowanego przedsięwzięcia.

Inne usługi

  • Optymalizacja SEO sklepów Magento
  • Audyt bezpieczeństwa Magento
  • Audyt Usability
  • Audyt eCommerce
  • Analiza przedwdrożeniowa Magento
  • Optymalizacja konwersji sklepu internetowego
  • Optymalizacji szybkości ładowania Magento
  • Naprawa błędów w sklepach Magento
  • Platformy B2B Magento

Dość gadania, weźmy się do pracy!

Powiedz jak możemy pomóc Ci rozwijać sklep na Magento.

Kontakt