Usługi

Sklepy internetowe Magento

Prowadzimy kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych na platformie Magento™, obecnie najbardziej popularnej platformie e-commerce. Zajmujemy się każdym etapem wdrożenia Magento zaczynając od pozyskania wymagań (Discovery Stage) aż po uruchomienie produkcyjne.

icon magento

Wdrożenie platform sprzedażowych D2C

W dobie cyfrowej transformacji i zmieniających się modeli zakupowych konsumentów, sprzedaż D2C staje się coraz bardziej atrakcyjna. Dzięki wdrożeniu własnej platformy producent ma bliższy kontakt z klientem, posiadając jednocześnie większą kontrolę nad procesem sprzedaży, cenami oraz doświadczeniem zakupowym użytkownika.

D2C

Migracja do Magento 2

Magento 2 oferuje wiele korzyści pod kątem poprawionego UI, responsywności, wydajności oraz lepszego procesu zakupowego. Jednak migracja na nowszą wersję to tak naprawdę przygotowanie sklepu na nowo wraz z przeniesieniem jego zawartości. Jest to trudne zadanie, które wymaga technicznej wiedzy oraz doświadczenia. Każdego klienta traktujemy zatem indywidualnie, gdyż tylko takie podejście pozwala przeprowadzić migrację w najbardziej optymalny sposób.

migration

Platformy B2B eCommerce

Badamy potrzeby a następnie dostosowujemy oprogramowanie do złożonego i unikalnego procesu zakupowego klienta B2B.

Pomagamy skalować wielokanałową, międzynarodową sprzedaż proaktywnie sugerując rozwiązania i dobierając odpowiednie narzędzia.

meeting

Wdrożenia sklepu internetowego Shopware 6 e-commerce

Shopware 6 to szybko rozwijający się, nowoczesny system sklepowy stający się bezpośrednią konkurencją dla Magento 2. Wraz z wdrożeniem Shopware otrzymasz wszystkie narzędzia do efektywnej sprzedaży i zarządzania produktami w jednym miejscu. Otwarte oprogramowanie Shopware daje komfort wyboru możliwości przy realizacji Twoich założeń.

cart alt

Wdrożenia systemu PIM (PimCore) e-commerce

Systemy PIM mają za zadanie pomagać w klasyfikacji produktów, uporządkowaniu nazw, opisów, zdjęć, promocji i wszystkich innych danych o produktach. Ponadto pomagają w porządkowaniu danych pozyskanych z różnych źródeł oraz w przekazywaniu ich na różne kanały dystrybucji.

proces 4

Obsługa sklepów Magento

Aby sklep mógł efektywnie funkcjonować na dynamicznie zmieniającym się rynku ecommerce konieczne jest stałe wsparcie programistyczne przy obsłudze i rozwoju sklepów. Aurora zapewnia stałą pomoc z określonym czasem reakcji.

sucess

Magento 2 hosting

Magento 1 oraz Magento 2 wymagają dobrze przygotowanej infrastruktury serwerowej, odpornej na zmiany ilości obsługiwanego ruchu. Jesteśmy doświadczonym ekspertem w projektowaniu infrastruktury oraz obsłudze serwerów do utrzymywania sklepów Magento.

hosting

Magento Outsourcing

W ramach tego modelu współpracy Klient ma możliwość wynajęcia kompletnego zespołu specjalistów Magento, który będzie profesjonalnie realizować konkretny projekt. Dzięki temu to na nas spoczywa odpowiedzialność za organizację właściwych ludzi, często z różnych obszarów technologicznych, w odpowiedniej strukturze, tak aby każdy z pracowników wykonywał zadania dostosowane do poziomu swoich kompetencji i ambicji.

person

Analiza przedwdrożeniowa

Dobrze przeprowadzona analiza przedwdrożeniowa jest istotnym elementem prawidłowego wdrożenia i funkcjonowania systemu. Analiza określa cele biznesowe jakie zakłada firma, a także zapewnia wdrożenie wyłącznie niezbędnych elementów systemu, które będą wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Celem analizy jest przede wszystkim maksymalizacja korzyści płynących z planowanego wdrożenia. Dodatkowo analiza pomaga firmie podjąć właściwą decyzję, ocenić opłacalność, porównać koszty i korzyści z planowanego przedsięwzięcia.

ico3

Audyt techniczny sklepu Magento

Niejednokrotnie zdarza się, że zaimplementowane rozwiązania nie spełniają oczekiwań klienta, dlatego oferujemy kompletny audyt techniczny. Celem audytu jest zbiór, systematyzacja, analiza i kompleksowa ocena jakości aktualnie wykorzystanych rozwiązań w sklepie. Audyt zawiera ocenę stanu faktycznego oraz przedstawia rozwiązania, jakie należy zastosować, aby wyeliminować zauważone nieprawidłowości. Wewnętrzne procedury i standardy pracy pozwalają nam wychwycić zdecydowaną większość popełnianych błędów.

wielofunkcyjnosc

Moduły Magento

Natychmiast po zainstalowaniu system dostarcza gotową do użycia ogromną ilość funkcjonalności. Mimo tego do Magento niemal każdego dnia powstają rozszerzenia (moduły) dodatkowo usprawniające, zmieniające lub dodające nowe opcje do systemu. Dla naszych klientów tworzymy na zlecenie indywidualne rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.

game plan

Integracje Magento

Każdy system obsługujący kluczowe procesy w przedsiębiorstwie wymaga integracji z systemami zewnętrznymi. Przy każdej integracji stosujemy rozwiązania modułowe, które pozwalają na zachowanie stabilności przy aktualizacjach Magento oraz przy połączeniu z innymi modułami. Sposób integracji oraz cała jej specyfikacja jest ustalana wg indywidualnych potrzeb klienta.

integrations

Optymalizacja SEO sklepów e-commerce

Na sukces sklepu internetowego składa się wiele czynników, w tym także jego odpowiednia optymalizacja pod kątem SEO. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego partnera - Agencji SEO/SEM Mayko. Wspólnie zaopiekujemy się Twoim sklepem. W ramach współpracy zapewniamy wsparcie SEO w trakcie migracji e-sklepu. Sprawdzamy i przygotowujemy wytyczne dotyczące elementów na stronie sklepu takich jak nagłówki H, drzewo kategorii, przekierowania, czy treści SEO.

seo 12

Inne usługi

  • Audyt bezpieczeństwa Magento
  • Audyt Usability
  • Optymalizacja konwersji sklepu internetowego
  • Optymalizacji szybkości ładowania Magento
  • Naprawa błędów w sklepach Magento

Dość gadania, weźmy się do pracy!

Powiedz jak możemy pomóc Ci rozwijać sklep na Magento.

Kontakt