Wdrożenia Magento 2, sklepy internetowe na Magento

Magento 2 to bogata w funkcje platforma handlu internetowego, która oferuje elastyczność i pełną kontrolę nad funkcjonalnością kanału online.

Projektując dedykowane sklepy internetowe wyłącznie korzystamy z platformy Magento. Oferujemy wdrożenia zarówno w wersji Magento Open Source jak i komercyjnej – Magento Commerce (dawny Enterprise).

Według licznych zestawień i raportów, Magento jest liderem wśród dostępnych na rynku platform e-Commerce. Z platformy tej korzysta obecnie ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie. Popularność zawdzięcza ona m.in. swojej uniwersalności, wydajności oraz intuicyjnej obsłudze, która pozwala na sprawne zarządzanie e-sklepem.

Wdrażane przez nas sklepy wykorzystujące platformę Magento dostosowujemy do potrzeb danego rynku. Oprogramowanie dostępne jest w wielu językach oraz posiada możliwość integracji z większością dostawców oferujących usługi wspierające eCommerce m.in. z licznymi systemami e-płatności czy systemów marketing automation.

Dlaczego platforma Magento?

Magento to platforma ecommerce, która pozwala na stworzenie zarówno prostych sklepów internetowych, jak i rozbudowanych platform sprzedażowych. Jednak, aby w pełni wykorzystać jej możliwości wskazane jest posiadanie specjalistycznej wiedzy programistycznej. Dlaczego zatem warto wybrać Magento?

 • Rozbudowane funkcjonalności

  Oprócz wielu gotowych modułów, platforma posiada w pełni elastyczną architekturę, dzięki której możliwe jest odpowiednie dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb.

 • Optymalizacja SEO

  Narzędzia dostępne w Marketplace znacznie ułatwiają optymalizację stron sklepu pod kątem wyszukiwarek, a tym samym korzystnie wpływają na pozycjonowanie i działania e-marketingowe.

 • Wersja mobilna

  Platforma dostępna jest w wersji mobilnej, co ułatwia sprzedaż Klientom mobilnym.

 • Rozbudowana analityka

  Możliwość połączenia platformy z wieloma narzędziami analitycznymi pozwala na bieżące monitorowanie ruchu na stronie i zbieranie najważniejszych informacji dotyczących zachowań użytkowników.

 • Multistore

  Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla firm prowadzących wiele sklepów internetowych (np. w wielu wersjach językowych) i pozwala na ich efektywną obsługę z poziomu jednego panelu zarządzającego.

 • Integracje

  Magento umożliwia integrację nie tylko z systemami typu ERP oraz CRM, ale także z popularnymi porównywarkami oraz portalami społecznościowymi.

Chcesz wiedzieć kto korzysta z Magento? Sprawdź nasz raport polskich sklepów Magento. 

Kompleksowa obsługa sklepów na Magento

Aby sklep mógł efektywnie funkcjonować na konkurencyjnym rynku konieczne jest równoczesne prowadzenie wielu działań, które pozwolą na jego wyróżnienie i przyciągnięcie uwagi klientów. Dlatego często nasze działania wykraczają poza wdrożenie platformy Magento. W naszej ofercie znajduje się także kompleksowa obsługa sklepów. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wciąż poszerzaną wiedzę możemy zaproponować klientom działania takie jak np.: wsparcie sprzedaży, optymalizacja konwersji czy pozycjonowanie sklepów internetowych opartych na platformie Magento.
Oferujemy także usługi hostingowe, a w przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb biznesowych realizujemy skuteczne platformy B2B.

W ramach usługi oferujemy

 • Wdrożenie zaawansowanych rozwiązań e-commerce lub B2B.
 • Optymalizację istniejących platform sprzedażowych.
 • Pozyskiwanie użytkowników, aktywizację porzuconych koszyków.
 • Wdrożenie i obsługę programów lojalnościowych oraz motywacyjnych.
 • Bieżącą aktualizację oferty produktowej.
 • Zarządzanie bezpieczeństwem e-biznesu.
 • Monitoring, szczegółową analizę i propozycję działań optymalizacyjnych.
 • Zarządzanie logistyką e-sklepu.
 • Dostęp do konsultantów z dziedzin pokrewnych

Wersja demo

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z Magento to zachęcamy do sprawdzenia przygotowanej przez nas wersji demonstracyjnej systemu sklepu. Wszystkie dane, w tym zamówienia są resetowane co 6 godzin.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami.

Kontakt