Platformy Magento 2

Wdrożenia, migracja i obsługa Magento

Wprowadzamy e-commerce na wyższy poziom poprzez projektowanie i wdrażanie skrojonych na miarę rozwiązań bazujących na platformie Magento 2.

  Aurora Creation sp. z o.o. wymaga powyższych danych w celu procesowania zapytania i udzielania informacji na temat swoich usług. Wszelkie informacje na temat przetważania danych znajdziesz na podstronie Polityka prywatności.

  Magento 2 to bogata w funkcje platforma handlu internetowego, która oferuje elastyczność i pełną kontrolę nad funkcjonalnością kanału online.

  Projektując dedykowane sklepy internetowe wyłącznie korzystamy z platformy Magento. Oferujemy wdrożenia zarówno w wersji Magento Open Source jak i komercyjnej – Magento Commerce (dawny Enterprise).

  Według licznych zestawień i raportów, Magento jest liderem wśród dostępnych na rynku platform e-Commerce. Z platformy tej korzysta obecnie ponad 250 000 sprzedawców na całym świecie. Popularność zawdzięcza ona m.in. swojej uniwersalności, wydajności oraz intuicyjnej obsłudze, która pozwala na sprawne zarządzanie e-sklepem.

  Wdrażane przez nas sklepy wykorzystujące platformę Magento dostosowujemy do potrzeb danego rynku. Oprogramowanie dostępne jest w wielu językach oraz posiada możliwość integracji z większością dostawców oferujących usługi wspierające eCommerce m.in. z licznymi systemami e-płatności czy systemów marketing automation.

  Dlaczego platforma Magento?

  Magento to platforma ecommerce, która pozwala na stworzenie zarówno prostych sklepów internetowych, jak i rozbudowanych platform sprzedażowych. Jednak, aby w pełni wykorzystać jej możliwości wskazane jest posiadanie specjalistycznej wiedzy programistycznej. Dlaczego zatem warto wybrać Magento?

  • Rozbudowane funkcjonalności

   Oprócz wielu gotowych modułów, platforma posiada w pełni elastyczną architekturę, dzięki której możliwe jest odpowiednie dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb.

  • Optymalizacja SEO

   Narzędzia dostępne w Marketplace znacznie ułatwiają optymalizację stron sklepu pod kątem wyszukiwarek, a tym samym korzystnie wpływają na pozycjonowanie i działania e-marketingowe.

  • Wersja mobilna

   Platforma dostępna jest w wersji mobilnej, co ułatwia sprzedaż Klientom mobilnym.

  • Rozbudowana analityka

   Możliwość połączenia platformy z wieloma narzędziami analitycznymi pozwala na bieżące monitorowanie ruchu na stronie i zbieranie najważniejszych informacji dotyczących zachowań użytkowników.

  • Multistore

   Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla firm prowadzących wiele sklepów internetowych (np. w wielu wersjach językowych) i pozwala na ich efektywną obsługę z poziomu jednego panelu zarządzającego.

  • Integracje

   Magento umożliwia integrację nie tylko z systemami typu ERP oraz CRM, ale także z popularnymi porównywarkami oraz portalami społecznościowymi.

  Sprawdź, kto korzysta z Magento!

  Zobacz raport polskich sklepów na Magento.

  Sprawdzam raport!

  Kompleksowa obsługa sklepów na Magento

  Aby sklep mógł efektywnie funkcjonować na konkurencyjnym rynku konieczne jest równoczesne prowadzenie wielu działań, które pozwolą na jego wyróżnienie i przyciągnięcie uwagi klientów. Dlatego często nasze działania wykraczają poza wdrożenie platformy Magento. W naszej ofercie znajduje się także kompleksowa obsługa sklepów. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wciąż poszerzaną wiedzę możemy zaproponować klientom działania takie jak np.: wsparcie sprzedaży, optymalizacja konwersji czy pozycjonowanie sklepów internetowych opartych na platformie Magento.
  Oferujemy także usługi hostingowe, a w przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb biznesowych realizujemy skuteczne platformy B2B.

  W ramach usługi oferujemy

  • Wdrożenie zaawansowanych rozwiązań e-commerce dla D2C oraz B2B.
  • Optymalizację istniejących platform sprzedażowych.
  • Pozyskiwanie użytkowników, aktywizację porzuconych koszyków.
  • Wdrożenie i obsługę programów lojalnościowych oraz motywacyjnych.
  • Bieżącą aktualizację oferty produktowej.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem e-biznesu.
  • Monitoring, szczegółową analizę i propozycję działań optymalizacyjnych.
  • Zarządzanie logistyką e-sklepu.
  • Konsultacje z analitykiem biznesowym.

  Wersja demo sklepu Magento

  Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z Magento to zachęcamy do sprawdzenia przygotowanej przez nas wersji demonstracyjnej systemu sklepu. Wszystkie dane, w tym zamówienia są resetowane co 6 godzin.

  mechanizm ochrony

  Współpracując z nami zyskujesz w pełni kontrolowany harmonogram i budżet, a każdy nieuzasadniony koszt bierzemy na siebie.

  FAQ

  Czym różni się Magento od innych platform e-commerce?

  Magento różni się od innych platform e-commerce głównie ze względu na kilka kluczowych cech i funkcji:

  1. Magento oferuje ogromną elastyczność i skalowalność, co pozwala na dostosowanie sklepu internetowego do różnych potrzeb biznesowych. Można łatwo rozbudować funkcjonalności w miarę rozwoju biznesu.
  2. Posiada bogaty zestaw zaawansowanych funkcji, takich jak systemy zarządzania magazynem, płatności, obsługa klienta, analiza danych itp. Te funkcje pozwalają na kompleksowe zarządzanie sklepem internetowym.
  3. Platforma cieszy się dużą społecznością użytkowników i deweloperów, co oznacza dostęp do szerokiej gamy rozszerzeń, modułów i motywów, a także do wsparcia technicznego i porad w społeczności.
  4. Magento umożliwia głęboką personalizację interfejsu użytkownika, procesów zakupowych oraz oferty produktowej, co pozwala na lepsze dopasowanie do potrzeb klientów.
  5. Znana z wysokiej wydajności i bezpieczeństwa platforma stale się rozwija, aby zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie zarówno dla klientów, jak i właścicieli sklepów.
  6. Zarządzanie wieloma sklepami z jednego panelu administracyjnego. Ułatwia to prowadzenie działalności e-commerce na wielu rynkach.

  Jakie są koszty wdrożenia Magento 2?

  Koszty wdrożenia sklepu internetowego na Magento 2 mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak zakres projektu, dostosowanie funkcjonalności, integracje z innymi systemami itp.

  Czy mogę zintegrować Magento z innymi systemami?

  Tak, Magento oferuje szeroką gamę możliwości integracji z innymi systemami, takimi jak płatności online, systemy zarządzania treścią, czy magazynowe oprogramowanie do zarządzania zamówieniami.

  Ile czasu zajmuje wdrożenie Magento?

  Czas potrzebny na wdrożenie Magento może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak zakres projektu, dostępność zasobów i skomplikowanie integracji. Proces ten może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy.

  Porozmawiajmy o Twoich potrzebach biznesowych

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w kolejnym dniu roboczym!

   Aurora Creation sp. z o.o. wymaga powyższych danych w celu procesowania zapytania i udzielania informacji na temat swoich usług. Wszelkie informacje na temat przetważania danych znajdziesz na podstronie Polityka prywatności.