Desktop frame Fabryka Wiedzy platforma Magento - desktop
Mobile frame Fabryka Wiedzy platforma Magento - smartphone
Tablet frame Fabryka Wiedzy platforma Magento - tablet

FABRYKA WIEDZY

Fabryka Wiedzy to internetowa ksiegarnia, która dostarcza publikacji fachowych o tematyce BHP, ochrony środowiska, systemów zarzadzania jakością, zarzadzania produkcją, ochrony danych osobowych i zarzadzania działem sprzedaży.

Celem projektu była migracja z Magento 1 do Magento 2 oraz redesign, czyli odświeżenie wizerunku i dostosowanie do wyglądu oraz funkcjonalności sklepu obecnych trendów wizualnych.

Zakres prac

  • migracja danych
  • optymalizacja szybkości
  • Docker, Elasticsearch, Redis
Fabryka Wiedzy - księgarnia online na Magento 2

Płynne przejście z Magento 1 na Magento 2

Celem projektu było płynne przełączenie się na Magento 2. W związku z potrzebą przygotowania sklepu od początku, był to dobry moment, aby odświeżyć szatę graficzną. Efektem jest szybki i nowoczesny sklep zawierajacy kompletnie przeniesioną listę produktów (ponad 5 tys), dane klientów oraz historię zamówień.

Fabryka Wiedzy na Magento 2 - telefon
Fabryka Wiedzy na Magento 2 - laptop

MVP w 3 miesiące

Sklep Fabryka Wiedzy na Magento 1 obsługiwaliśmy przez dłuższy czas, znaliśmy upodobania klienta i wiedzieliśmy które funkcjonalności są najbardziej potrzebne kupującym. Po przygotowaniu analizy przedwdrożeniowej wiedzieliśmy jakie funkcjonalności należy zrobić w pierwszej kolejności, jaki jest stopień ich zaawansowania i czasochłonność. Klient określił budżet, wspólnie ustaliliśmy zakres MVP i przystąpiliśmy do pracy. Po trzech miesiącach prac programistycznych sklep na Magento 2 był gotowy do uruchomienia. Co każdą iterację wprowadzamy usprawnienia w celu poprawienia konwersji, satysfakcji klientów i szybkości działania sklepu.

Desktop Fabryka Wiedzy na Magento 2 - desktop
Telefon Fabryka Wiedzy na Magento 2 - telefon
Tablet Fabryka Wiedzy na Magento 2 - tablet
ponad 5000 przeniesionych produktów

> 5k

przeniesionych produktów

3s - czas pełnej synchronizacji stanów

3s

czas pełnej synchronizacji stanów

35% - wzrost szybkości ładowania

35%

wzrost szybkości ładowania

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi oraz elastycznego podejścia do realizacji powierzonych projektów. Owocna współpraca i kreatywne rozwiązania nieustająco wpływają na rozwój naszego e-commerce."

Agnieszka Wilbrandt

Agnieszka Wilbrandt

E-COMMERCE MANAGER // Wiedza i Praktyka Sp. z o. o.

Jesteś ciekaw jakich zmian potrzebuje Twój sklep?

Napisz do nas!