65 Wdrożeń Magento

65

Wdrożeń Magento

30 Developerów

30

Developerów

10 Lat w branży

10

Lat w branży

"Zanim podjąłem decyzję o wyborze firmy do obsługi Magento wystarczyło spojrzeć w portfolio Aurora Creation, aby przekonać się, że jestem w dobrym miejscu."

<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: feautured_author in <b>/var/www/clients/client1/web7/web/wp-content/themes/aurora-website/template-parts/home/testimonials.php</b> on line <b>30</b><br />

Przemysław Wywigacz

E-COMMERCE MANAGER // Trec Nutrition Sp. z o. o.

 • Aurora Creation to profesjonalna firma, której pracownicy wykazują się zaangażowaniem, wiedzą, a także dbałością o szczegóły i jakością dostarczanych rozwiązań. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i śmiało możemy polecić firmę.

  Paweł Kowalewski

  Paweł Kowalewski

  Referent ds. e commerce // Szynaka Meble Sp. z o.o.

 • Sklep internetowy jest dla mnie jak własne dziecko. Od dnia rozpoczęcia współpracy z Aurorą każdą noc przesypiam spokojnie, gdyż wiem, że jest ono w dobrych rękach.

  Mariusz Cyankiewicz

  Mariusz Cyankiewicz

  Właściciel // e-lakiernik

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi oraz elastycznego podejścia do realizacji powierzonych projektów. Owocna współpraca i kreatywne rozwiązania nieustająco wpływają na rozwój naszego e-commerce.

  Agnieszka Wilbrandt

  Agnieszka Wilbrandt

  E-COMMERCE MANAGER // Wiedza i Praktyka Sp. z o. o.

 • Wdrożenie naszej platformy e-commerce opartej o Magento 2 zdecydowaliśmy się powierzyć Aurorze co z perspektywy czasu okazało się bardzo dobrą decyzją. Firma sprostała naszym wysokim wymaganiom tak podczas samego tworzenia sklepu jak i podczas jego funkcjonowania w środowisku produkcyjnym. Od samego początku było jasne, że współpracujemy z profesjonalistami.

  Maciej Reduch

  Maciej Reduch

  Właściciel // Maskowy Bal - wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

 • Zespół Aurora Creation to profesjonaliści. Bardzo cenię sobie ich dyspozycyjność i zaangażowanie. Nasz projekt jest dość zaawansowany, pokazujemy codziennie kilka tysięcy ofert, które muszą być aktualizowane prawie w czasie rzeczywistym. To duże wyzwanie, z którym doskonale radzą sobie programiści z Aurora Creation.

  Marcin Bembenek

  Marcin Bembenek

  Właściciel // USA-AUTO-ONLINE.COM POLSKA

Dlaczego Magento?

Dlaczego Magento?

System Magento jest bardzo popularną i zaawansowaną platformą do prowadzenia sklepów internetowych. Magento oferuje swoim użytkownikom pełną elastyczność, kontrolę nad wyglądem, zawartością i funkcjonalnością sklepu. Zachęcamy do sprawdzenia wersji demo platformy Magento.

W Aurora Creation zdecydowaliśmy opierać nasze projekty eCommerce wyłącznie w oparciu o Magento, ponieważ czujemy się zobowiązani do budowania solidnego oprogramowania do wielokanałowej sprzedaży, dającego pełną kontrolę nad procesami biznesowymi zachodzącymi w handlu w Internecie.

Platforma Magento jest kompletnym rozwiązaniem dla firm które są gotowe w pełni korzystać z wachlarza możliwości systemu. Posiada niezrównany zestaw funkcji przez co wyprzedza konkurencyjne komercyjne platformy eCommerce klasy premium. System przy zapewnieniu zoptymalizowanego hostingu pod Magento jest niezwykle szybki.