Wdrożenia sklepu internetowego Shopware 6 e-commerce

Shopware - nowoczesny e-commerce software dla ambitnych właścicieli sklepów internetowych

Shopware 6 to szybko rozwijający się, nowoczesny system sklepowy stający się bezpośrednią konkurencją dla Magento 2.

Za Shopware stoi solidna, niemiecka firma, istniejąca na rynku od 2000 roku. Oprogramowanie Shopware wykorzystywane jest przez ponad sto tysięcy sklepów, również z segmentu enterprise.

download (22)

Jak działa Shopware 6?

"Więcej możliwości i mniej komplikacji"- to hasło przewodnie Shopware 6.

Właściciele eCommerce przeważnie rozpoczynają przygodę ze sklepem dzięki tzw. platformom startowym, czyli rozwiązaniami w chmurze lub prostym sklepom na WooCommerce lub Presta.

Użycie powyższych platform to świetny pomysł na początek - w celu wystartowania biznesu i weryfikacji modelu biznesowego.

Niestety po pewnym czasie, "platformy startowe" zaczynają ich bardzo ograniczać (rozwiązania chmurowe). Drugim poważnym problemem jest drastyczny spadek wydajności i ograniczone możliwości rozbudowy. Właściciele nie są przekonani do dalszych inwestycji w sklep przez obawę, że każde nowe usprawnienia niedługo i tak pójdzie do kosza - bo trzeba się przesiąść na nową platformę, prawdopodobnie Magento.

Do pewnego czasu właściciele sklepów nie mieli zbyt wielu alternatyw, aż do momentu pojawienia się Shopware 6

Dzięki CMS Shopware ambitni właściciele sklepów, nareszcie mają elastyczną, nowoczesną platformę gotową na szybki rozwój biznesu.

Shopware demo
    • Login: admin
    • Hasło: admin!1234

Co możemy Ci zaproponować?

Sklepy internetowe Shopware 6

Wraz w wdrożeniem Shopware otrzymasz wszystkie narzędzia do efektywnej sprzedaży i zarządzania produktami w jednym miejscu. Otwarte oprogramowanie Shopware daje komfort wyboru możliwości przy realizacji Twoich założeń. Dla każdej branży mamy sprawdzone rozwiązania.

Migracja do Shopware 6

Shopware 6 software pozwoli Ci się rozwijać i uwolni Cię od obecnych ograniczeń systemowych. Przeniesiemy Twój sklep z przestarzałej platformy. Migrujemy sklepy z: Magento 1, Shoper, Shoplo, Prestashop, WooCommerce, Shoplo, Cstore, IAI i wielu innych.

Obsługa SLA i rozwój sklepu Shopware 6

Monitorujemy prawidłowe działanie Twojego sklepu przez 24 godziny na dobę. Daje nam to możliwość wczesnej reakcji, jeszcze zanim wystąpi problem. Stawiamy na transparentną i partnerską współpracę, ponieważ nasz cel jest wspólny: rozwój Twojego sklepu.

Zalety korzystania z systemu Shopware

Wygodny panel administracyjny

Obsługa wielu kanałów sprzedaży

Łatwe zarządzanie promocjami

Zarządzanie mediami (DAM)

Optymalizacja SEO

Wiele walut i języków

Oferujemy wdrożenia systemu Shopware

Wybraliśmy go spośród innych systemów eCommerce ze względu na:

Nowoczesna technologia

Shopware 6 jest silnikiem napisanym od zera. Dzięki temu mógł użyć najnowszych rozwiązań open-source (np. Symfony), które są obecnymi standardami w branży. Umożliwiają szybkie wdrażanie, przyjemny dewelopment i łatwość w utrzymaniu.

Alternatywa dla Magento 2

Sklepy, które wyrosły z WooCommerce lub Presta szukają silnika umożliwiającego dalszy rozwój. Shopware e-commerce doskonale wypełnia lukę między systemami do amatorskich sklepów a kolosalnym Magento.

Architektura API-first

Dzięki architekturze API-first, Shopware 6 doskonale integruje się z systemami ERP, systemami PIM (np. PimCore), rozwiązaniami PWA progressive web apps (np. Vue Storefront).

Open-Source

Otwarta budowa kodu, którego swobodnie można modyfikować, oraz duże możliwości instalacji dodatkowych pluginów (wtyczek), sprawiają, że Shopware jest platformą bardzo prostą do modyfikacji. Pozwala ona na ciągły rozwój sklepu, nawet w momencie jego funkcjonowania.

Niski koszt utrzymania

Shopware dzięki nowoczesnej architekturze jest szybki w rozbudowie. Nowoczesna technologia pozwala również ograniczyć koszty hostingu i miesięcznej obsługi.

Dostosowanie wyglądu i treści

Sklep żeby sprzedawać musi być wygodny w obsłudze, szybki i spełniać wymogi estetyczne. W dobie contentu sklep musi dostarczać dokładne, dobrze wyglądające opisy produktów.

Czy Shopware jest dobrym silnikiem dla Twojego sklepu?

Porozmawiajmy i wspólnie sprawdźmy za i przeciw.

Kontakt