Magento Outsourcing

Magento Outsourcing

Wprowadzamy e-commerce na wyższy poziom poprzez projektowanie i wdrażanie skrojonych na miarę rozwiązań bazujących na platformie Magento 2.

  Aurora Creation sp. z o.o. wymaga powyższych danych w celu procesowania zapytania i udzielania informacji na temat swoich usług. Wszelkie informacje na temat przetważania danych znajdziesz na podstronie Polityka prywatności.

  icon aurora magento

  Ogromną zaletą tego rozwiązania jest między innymi skalowalność, elastyczność i duża możliwość tworzenia nowatorskich rozwiązań, które budują przewagę konkurencyjną w e-commerce.

  Budowa platformy Magento, z racji swojej specyfiki, wymaga specjalistycznej wiedzy, której przeważnie nie posiada wewnętrzny zespół. W takich sytuacjach warto zastanowić się nad outsourcingiem zadań developerskich. Delegowanie zadań firmie zewnętrznej, posiadającej odpowiednie know-how, mocno skraca czas wdrożenia i pozwala uzyskać znaczące oszczędności.

  Kiedy warto wybrać Magento
  Outsourcing?

  • Posiadasz już sklep oparty na platformie Magento, zależy Ci na poprawkach lub na przygotowaniu dedykowanych funkcjonalności, ale nie chcesz lub nie masz możliwości skorzystać z pracy własnego zespołu programistów.
  • Chcesz uruchomić nową platformę e-commerce i potrzebujesz ekspertów, którzy zajmą się całym procesem, zapewniając wsparcie podczas wdrożenia.
  • Zależy Ci na optymalizacji kosztów związanych z pracami developerskimi lub na redukcji kosztów związanych z zatrudnieniem nowych pracowników.
  • Chcesz mieć pewność, że za projekt odpowiada zespół ekspertów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie, który poradzi sobie z wyzwaniami i przeszkodami.
  • Potrzebujesz wsparcia zewnętrznych specjalistów dla Twojego działu IT.

  Czym się zajmujemy?

  Prace wdrożeniowe

  Magento jest złożonym systemem, który wymaga pracy specjalistów o wysokich kompetencjach. Niezależnie, czy tworzymy rozwiązanie dedykowane D2c, B2B, czy też B2C – najważniejszy jest efekt końcowy, który oznacza zadowolenie klienta i kod najwyższej jakości.

  Moduły dedykowane

  Tworzymy dedykowane moduły, dopasowane do potrzeb klientów, dzięki którym zyskują przewagę nad konkurencją. Nasze rozwiązania zawsze przechodzą wszystkie etapy weryfikacji w Marketplace Magento (weryfikacje: Business, Technical, QA, Marketing, Released). Współpracując z nami, masz pewność, że rozszerzenie, jakie dla Ciebie przygotujemy, będzie mogło zostać wprowadzone na oficjalną stronę Magento.

  Migracja z Magento 1 do Magento 2

  Aktualizacja Magento i przejście z wersji 1.X na 2.X – to krok milowy, który ma ogromny wpływ na Twój e-commerce. Przede wszystkim to szybsze przetwarzanie zamówień, łatwiejsze skalowanie bazy danych, większe bezpieczeństwo, lepsze wsparcie dla działań omnichannel.

  Magento 2 to zupełnie nowy system e-commerce, który do poprzedniej wersji podobny jest jedynie pod kątem funkcjonalności i architektury. Oznacza to, że migracja jest ogromnym, precyzyjnym przedsięwzięciem, wymagającym pracy i wiedzy ekspertów. W zamian otrzymujemy jednak nowoczesny, dużo bardziej skalowalny i stabilny silnik.

  Quality improvement - Prace poprawkowe

  Wykrywamy problemy i poprawiamy błędy w istniejących instancjach sklepów Magento. Prowadzimy kompleksowy rozwój rozwiązań, stale poprawiając jakość zastanych rozwiązań programistycznych.

  W myśl zasad „KISS” (Keep It Simple, Stupid) oraz „Zostaw kod lepszym, niż go zastałeś” nie tylko wdrażamy nowe funkcje, ale również w ramach prac nad nimi, optymalizujemy sklep zarówno pod względem wydajności, jak i jakości zastosowanych w nim rozwiązań.

  Audyt techniczny Magento

  Niejednokrotnie zdarza się, że zaimplementowane rozwiązania nie spełniają oczekiwań klienta, dlatego oferujemy kompletny audyt techniczny. Celem audytu jest zbiór, systematyzacja, analiza i kompleksowa ocena jakości aktualnie wykorzystanych rozwiązań w sklepie. Wynikiem audytu (w zależności od zakresu) jest raport opisujący takie zagadnienia, jak:

  • struktura plików magento,
  • moduły zainstalowane w sklepie,
  • zapytania do bazy danych,
  • budowa plików JS i CSS,
  • testy obciążeniowe

  Audyt zawiera ocenę stanu faktycznego oraz przedstawia rozwiązania, jakie należy zastosować, aby wyeliminować zauważone nieprawidłowości. Wewnętrzne procedury i standardy pracy pozwalają nam wychwycić zdecydowaną większość popełnianych błędów.

  Optymalizacja Magento

  Dzisiejsze sklepy internetowe, to nie tylko system użyty do prowadzenia sklepu, ale cały ekosystem aplikacji, których odpowiednia konfiguracja ma ogromny wpływ na budowanie pozytywnych doświadczeń klienta końcowego.

  Na infrastrukturę IT składają się serwery wyszukiwania, usługi cache, serwery dedykowane, bazy danych, zewnętrzni dostawcy usług oraz wiele innych elementów.

  Poprawne i wydajne ustawienie środowiska często stanowi wyzwanie, z którym jedynie wysoko wykwalifikowani specjaliści są sobie w stanie poradzić.

  Każda linijka kodu przechodzi wewnętrzne testy i poddawana jest weryfikacji drugiego programisty. Ten dwustopniowy proces minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia błędów. To dzięki temu mamy pewność, że rozwiązania dostarczane do klienta spełniają najwyższe normy jakości.

  Działamy tak, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klienta. Oferujemy pełen outsourcing usług IT, wspieramy wewnętrzne działy IT, pomagamy im we wdrożeniach lub przejmujemy część ich obowiązków.

  icon quality

  Gwarancja wysokiej jakości

  Jesteśmy praktykami i swoją wiedzę opieramy na doświadczeniu zebranym podczas wielu projektów. Przez ten czas wypracowaliśmy własną metodologię pracy, która pozwala na eliminowanie niepotrzebnych błędów. Podwójna weryfikacja kodu, pełna kontrola wersji w oparciu o wersjowanie zmian z repozytorium GIT, czy też dopasowanie rozwiązań do najnowszych trendów daje pewność, że pracują dla Ciebie eksperci.

  icon fit

  Outsourcing idealnie dopasowany do potrzeb

  Nasze rozwiązania pozwalają zredukować koszty, a także przyśpieszyć prace developerskie. Oferujemy różne modele współpracy, uzależnione do oczekiwań klientów, oraz czasu potrzebnego na zakończenie projektu. Najpopularniejsze modele współpracy to: body leasing, team leasing, a także całkowity outsourcing projektu.

  icon magento

  Wieloletnie doświadczenie poparte certyfikatami

  Ponad 15 lat doświadczenia zaowocowało realizacjami na całym świecie. Każde wdrożenie, niezależnie jak duże, traktowane było z należytą starannością i według obowiązujących standardów jakości. W naszym zespole pracuje blisko 40 wysoko wykwalifikowanych front-end i back-end developerów.

  Technologie, z których korzystamy

  icon composer

  Composer

  Aplikacja pozwalająca na wygodne i szybkie zarządzanie zależnościami w projekcie. Narzędzie to jest wykorzystywane przez wszystkie nowoczesne aplikacje oparte o język PHP.

  icon gitlab

  Git / Gitlab

  Git jest to rozproszony system kontroli wersji przeznaczony do sprawnego zarządzania kodem oraz bezkonfliktowej współpracy wielu programistów. Aplikacja GitLab zapewnia możliwość monitorowania jakości tworzonego kodu poprzez prowadzenie “Code review” oraz automatyzowanie testów oraz procesu deploing’u (przenoszenia zmian).

  icon varnish

  Varnish

  Opcjonalny element infrastruktury IT odpowiedzialny za buforowanie odpowiedzi z serwera HTTP. W architekturze znajduję się pomiędzy przeglądarką a serwerem HTTP. Przyśpiesza działanie sklepu www poprzez zmniejszenie obciążenia serwera HTTP oraz szybkie serwowanie treści umieszczonych wcześniej w buforze. Sklep dzięki zastosowaniu Varnish potrafi działać zauważalnie nawet kilkukrotnie szybciej.

  icon knockout

  KnockoutJS

  Jest biblioteką JavaScript implementującą wzorzec tzw. MVVM (Model – View – View Model). Dzięki wykorzystaniu knockout.js przyspieszamy pracę front-end developera ponieważ ma on może on automatycznie aktualizować widok nad którym pracuje bez ręcznego wprowadzania zmian w kodzie HTML.

  Od pierwszego kontaktu z klientem działamy na partnerskich zasadach. Analiza potrzeb partnera biznesowego pozwala nam na idealne dopasowanie członków zespołu i ich wiedzy do oczekiwań klienta. Przykładowy schemat pracy wygląda następująco:

  Określenie oczekiwań i wymagań klienta. Wraz z nim analizujemy jego potrzeby i wybieramy dla niego najlepszy model współpracy: body leasing, team leasing lub całkowity outsourcing projektu,

  Jeśli projekt wymaga konsultacji i spotkań – jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. To on wybiera, z którymi członkami zespołu będzie współpracował na każdym etapie wdrożenia,

  Dokładamy wszelkich starań, by współpraca przebiegała bezproblemowo. Stały kontakt, raportowanie i kontrola, pozwalają na zbudowanie wysokiego poczucia bezpieczeństwa zleceniodawcy,

  Każdy etap prac jest dokumentowany i raportowany do klienta, by na bieżąco mógł on śledzić postępy realizacji.

  Zapytaj o dostępność specjalistów!

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w kolejnym dniu roboczym!

   Aurora Creation sp. z o.o. wymaga powyższych danych w celu procesowania zapytania i udzielania informacji na temat swoich usług. Wszelkie informacje na temat przetważania danych znajdziesz na podstronie Polityka prywatności.